REKLAM ALANI

920 X 195

Mudanya Turizm Master Planı’na BURO desteği

Bursa Turist Rehberleri Odası (BURO) Başkanı Denizhan Sezgin, Mudanya Belediyesi’nin başlattığı Turizm Master Planı’na oda olarak destek vereceklerini söyledi.

 

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret eden Bursa Turist Rehberleri Odası yönetimi, Mudanya’nın Türkiye ve dünyada marka kentlerden birisi olması yolunda her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Mudanya’nın milattan önce 7’nci yüzyıla dayanan tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın ender özellikteki özel kentlerinden birisi olduğuna dikkat çeken Bursa Turist Rehberleri Odası Başkanı Denizhan Sezgin, “Mudanya Belediyesi’nin ilçenin gizli kalmış tarihi değerlerinin açığa çıkması ve turizmde markalaşması yolunda attığı adımlara katkı sağlamak için işbirliğine hazırız” dedi.

 

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Bursa Turist Rehberleri Odası Başkanı Denizhan Sezgin ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini sundu. Mudanya’nın turizmde marka kent olması çalışmalarında Turizm Master Planı’nın son aşamalara geldiğini ifade eden Türkyılmaz, ''Mudanya, sizlerin de ifade ettiği gibi tarihi ve doğal güzellikleriyle bir turizm kentidir. Mudanya olarak, dünyada turizm potansiyeliyle öne çıkan ve markalaşan bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu noktada Bursa Turist Rehberleri Odası olarak sizlerin desteğine her zaman hazırız” dedi.

 

HABERLER

BURO BAŞKANI DENİZHAN SEZGİN
GÜÇLÜ TÜRSAB'TAN OHAL AÇIKLAMASI
İRAN TÜRKİYE YASAĞINI KALDIRIYOR MU?
NABİ AVCI'YA YENİ PROJELER

Bizi Takip Edin

Yeşil PR İletişim&Yayıncılık

Bursa Bölgesel Turist Rehberleri Odası

Bursa - Bilecik - Kütahya

 

ADRES : Reyhan Mah. Park Sok. Melek Sultan İş Merkezi

No:12/25, 16030 Osmangazi,  Bursa / TÜRKİYE

TEL : +90 224 225 25 16

FAKS : +90 224 222 25 16

E-POSTA : buro@buro.org.tr

Çalışma Saatimiz: 09.00 – 17.00