REKLAM ALANI

920 X 195

Ramada Hotel Bursa hizmete girdi Wyndham Hotel Group’un bünyesindeki Ramada Bursa Çekirge Hotel misafirlerini ağırlamaya başladı.

Ramada Hotel’i gezen Bursa Turist Rehberleri Odası Başkanı Denizhan Sezgin, 5’i suit olan 71 odasıyla Bursa’ya hem iş hem tatil amaçlı gelen misafirlerine konforlu hizmet sunan otele tam not verdi. Uluslararası Wyndham Hotel Group bünyesinde yer alan Ramada Hotel Bursa Çekirge’de hizmet vermeye başladı.

 

 Bursa’nın tarihi kaplıcalarının olduğu kent merkezi Çekirge Kükürtlü’de açılan Ramada Otel, konaklamanın yanı sıra davet, toplantı için rezervasyon alımlarına başladı. Konforlu ve ferah iç dekorasyonunun yanı sıra dış görünüşüyle de büyük beğeni toplayan oteli ziyaret eden Bursa Turist Rehberleri Odası Başkanı Denizhan Sezgin,  Ramada Hotel Bursa Müdürü Serhan Ömür Öz’den otel hakkında bilgi aldı.

 

5’İ SÜİT, 71 ODA

Öz, “Dünya genelinde 73 ülke, 7800 otel ve 678 bin yatak kapasitesiyle hizmet veren dünyanın en yaygın zincirlerinden Wyndham Hotel Group bünyesinde hizmet veriyoruz. 5’i suit olan 71 odayla, konuklarımızın tatil ve iş amaçlı konaklamalarında farklı beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak konforu sunuyoruz. Ferah ve şık dekorasyona sahip suit ile odalarda modern çizgilerin sadeliği, geleneksel dokunuşlarla buluşturuyoruz. Bursa manzarasına sahip süit odalarımız salon, yatak odası ve geniş bir banyodan oluşuyor. Dekorasyonunda yumuşak, sakin ve sıcak renkler öne çıkıyor.

 

TERMAL SPA HİZMETİ

Ramada Worldwide’ın servis ve kalite standartlarının leziz tatlarla buluştuğu yemek keyfini Ramada Bursa Çekirge’de de yaşayabilirsiniz. Gün boyu hizmet verecek Erguvan Restaurant, açık büfe kahvaltının yanında a la carte öğle ve akşam yemekleri için de serviste olacak. Otelimizde 390 m2’lik alana yayılan üç toplantı salonu bulunuyor. Toplantı ve davetler için ihtiyaç duyulan teknik ve fiziksel donanımlara sahip salonlar, 10 kişiden 250 kişiye kadar toplantı ve davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Otel, termal suyun iyileştirici etkisini 1000 m2’lik alana yayılan Termal Spa Merkezi’nde sunuyor. Merkezde, termal havuz, Türk Hamamı, dört ayrı boyuta sahip VIP hamam, özel donanıma sahip masaj odaları ve fitness bölümü bulunuyor.

 

BURO’DAN HAYIRLI OLSUN

Ramada Hotel Müdürü Serhan Ömür Öz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bursa Turist Rehberleri Odası Başkanı Denizhan Sezgin, oteli gezerek tam not verdi. Bursa’nın turizm potansiyelinin yüksek olduğuna değinen Sezgin, “Ramada Hotel Bursa turizm ve otelcilik sektörüne ayrı bir değer kazandırdı. Oteli gezdiğimde çok etkilendim. Bursa’nın turizm potansiyeli açısından en eski ve en değerli bölgelerinden birisi olan Çekirge’de hizmete açılan Ramada Hotel’in öncelikle turizm sektörümüz olmak üzere kentimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Turizm sektörü olarak tarihimizin en kötü yılını yaşadığımız bugünlerde dünya markası yatırımların Bursa’da artması bizleri mutlu ediyor. Bursa Turist Rehberleri Odası olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

 

 

HABERLER

BURO VE BUSAT İŞBİRLİĞİ
BURO'DA DENİZHAN SEZGİN DÖNEMİ
RAMADA OTEL BURSA'DA AÇILDI
GÜÇLÜ TÜRSAB 2017'Yİ DEĞERLENDİRDİ

 

Bizi Takip Edin

Yeşil PR İletişim&Yayıncılık

Bursa Bölgesel Turist Rehberleri Odası

Bursa - Bilecik - Kütahya

 

ADRES : Reyhan Mah. Park Sok. Melek Sultan İş Merkezi

No:12/25, 16030 Osmangazi,  Bursa / TÜRKİYE

TEL : +90 224 225 25 16

FAKS : +90 224 222 25 16

E-POSTA : buro@buro.org.tr

Çalışma Saatimiz: 09.00 – 17.00